Hakkımızda

Hakkımızda
Her kes bir çok işi yapabilir. Ancak biz bir işi daha iyi yapmayı tercih ettik ve yaptığımız işi seviyoruz.
İşimiz; Gümüş takı.
40 yıldır Müşteri odaklı geliştirdiğimiz satış politikaları ile çalıştığımız müşterilerimiz kadim dostlarımız oldu.
Türkiye'nin tümüne ve dünyanın bir çok değişik noktasına ulaştık. Pazarlama da Hedefimiz SİMA markasıyla imalatını ve satışını yaptığımız ürünleri dünya pazarlarında daha çok noktaya ulaştırabilmektir.
Konya’da kurulmuş olan firmamız Konya’da gümüş takı sektöründe öncü bir isimdir. Konya’ya yeni bir soluk getirmiş olup gümüş sektörünün genişlemesini sağlamıştır. Bu dönemde yine yarı değerli şifa taşlarıyla oluşturduğumuz tesbih ve doğal taşlar konseptiyle Konya’ya yeni bir soluk getirmiştir.
Gümüşün asaletini boynunuzda taşımak veya sevdiklerinize şık bir takı seti hediye etmek için her biri üstün tasarım ürünü olan küpe, kolye, bileklik ve yüzük seçeneklerini her zevk ve uyum anlayışına göre mağazalarımızda beğenilerinize sunuyoruz.
Herkesin elbette ki zevk ve uyum anlayışı farklılıklar içindedir. Ancak sonuç olarak yaşantımızda biriktirdiklerimizle var olur ya da yok oluruz. Hedefimiz her kese ve her kese ’ye uygun Takı ürünlerini sizlere ulaştırmaktır.
MİSYONUMUZ
Yükselen gümüş takı sektöründe; yüksek kalite ve özgün tasarımlar içeren ürünlerin yer aldığı marka mağaza kimliği ile bütünleştirerek, üstün hizmet ve marka değerini geliştirmek, gücünü arttırmaktır.
Ürün, hizmet, marka ve kalite değerlerimize göstermiş olduğumuz hassasiyetle müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, satış öncesi ve sonrası her aşamada müşterimize hissettirmek ve devamlılığını sağlamaktır.
Köklü deneyimlerimizin ışığında ulusal arenada göstermiş olduğumuz büyümenin uzun süreli devamını sağlayarak, yerli marka kimliğimizi uluslararası platforma taşımaktır.
KURUMSAL DEĞERİMİZ
KALİTE; Tüm faaliyet alanlarımızda ve kurumsal yapımızda kalite odaklı hizmet veriyoruz.
MÜŞTERİ ODAKLILIK; Müşteri memnuniyetinin yükseltilmesi için çalışıyoruz
DÜRÜSTLÜK; Köklü deneyimlerimiz ve kalitemizle; müşteri sadakatini sağlamlaştırmayı hedefliyoruz
SORUMLULUK; Daha iyisini gerçekleştirebilmenin bilinciyle misyonumuzun farkındayız.
YENİLİKÇİLİK; Yeni trendlere cevap vermek ve trend oluşturmak, var olan portföyüne yeni ürünler eklemek, hizmetlerimizle daha fazla insanın tercihi olmak için çalışıyoruz
ARAŞTIRMA - GELİŞTİRME; Sektördeki konumumuzu muhafaza etmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz.
İNSAN KAYNAĞI; Müşterilerimize ulaşmada önemli role sahip mağazalarımızla ilişkilerimizi, değerlerimizi koruyarak geliştiriyoruz.
EĞİTİM; Kurumsal yapının en önemli kaynağı olan insanın gelişmesi ve verimliliğinin artması için imkanlarımızı kullanıyoruz.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Marka kalitemiz ile müşteri memnuniyetini devamlı yükseltmek,
Ürünlerimizin, üretiminden nihai tüketiciye satış sonrası aşamasına kadar geçen her adımda kalitenin gerçekleşmesini sağlamak,
Trend oluşturacak ve son moda gelişmeleri yakından takip eden uzman tasarım kadrosu ile hizmet vermek,
Global gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin kalite standartlarını yükselterek kendini yenileyen kurumsal yapı dinamizmini geliştirmek,
Farklı fikir ve projelerle, basın ve yayın tüm pazarlama stratejileriyle markalarımızın bilinirliliğini ve kalitesini devamlı yükseltmek,
İnsan kaynağına verdiğimiz önemle, çalışan kadromuzun sürekli gelişimine yönelik eğitimi sağlamak,
İş ortaklarımız ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışma disiplini sağlamak temel ilkelerimizdir…
Bir okul gibi çalışıyoruz; öğreniyor ve öğretiyoruz. Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünlerle hayata değer katmaya devam edeceğiz.
İlk günkü kadar heyecanlıyız. Sizleri heyecanımızı paylaşmaya ve kadim dostlarımız olmaya bekliyoruz.
Sitemiz ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, tüm ziyaretçilerimize keyifli alışverişler dileriz.
HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.
ALLAH’A EMANET OLUN.
TİCARET SİCİL NO : 18475

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı